Muster Rolls

Provided by Rex Hale

LST 1090   17 May1953

ANDERSON JAMES D                    MC
AYERS HARVEY F                             SA
BARNETT JOSEPH L                        SA
BELANGER RUDOLPH L         GMM3
BERKHOLZ LEO C JR.              RMSN
BISHA ROBERT B                      RMSN
BRADEN DONALD J                         SA
BYRNS JAMES B                               SA
CALVERT JAMES JR.                      SN
CARTER EUGENE E                         SN
CARTER EARL S                          END1
CASTRO TONEY F                             SN
COKER RONALD E                           FN
CONRAD LOUIS R                          DC3
CONRAD WILLIAM N                      FA
COOPER CLIFFORD R               ENFN
COOPER W T                               QMSN
COUCH PETE F                                   SA
CRAWFORD LESLIE M                 EN1
CROUCH JOHN A                              SA
CROWLEY DONALD L               RDSN
DAVIDSON DONALD A                   SN
DELANCEY RAY D                            SN
DELGADO JESUS JR.                RMSA
DILLARD CHARLES D            ENDFN
DOWLING ROBERT B                     SN
ELLIOTT JACKIE P                           SA
ELLIS ZEOLA JR.                              TN
FOUTCH LLOYD D                            SN
FOWLER WAYNE E                           SA
GAST JIMMY L                                  SN
GILLIAM MARSHALL F                  SN
GOEDE LIONEL J                              SA
GREENE DONALD L                     EM3
HAGWOOD WILLIAM C                  SN
HALE REX A                                   BM3
HANDTE JOHN A                       QMSN
HARMON CHARLES B                 EM3
HARRELL RAY B                               SA
HARRIS IVAN H                              EN3
HARRY GILBERT L                        CS3
HAYES HAROLD D                        GM3
HEATER LORIMER L                  HMC
HENDERSON ROBERT                    SN
HENNEMAN EARL H JR.                SN
HILL ROY L                                   CSSN
HLAVKA RONNIE                      RMSN
HOLZMAN PAUL V                           FN
HOUGH CHARLEY C                        FA
HOUGH ROBERT E L                       SN
HOUSER JOHN R                              SN
IRBY FLOYD D                                   SN
JACKSON TONSILLITIS                  TA
JAKUBOWSKI EUGENE S            ENC
JOHNSON HERSHEL R                    SN
JOHNSON ISAAC C                           SN
JONES DERRELL D                       RD3
JONES MURRELL H                         SA
JONES WILLIAM C                    BMSN
KEENA JOHN R                                 FN
KIMBLER DAVID D                         FN
KOLOSOWSKY ROBERT S          ME3
KUDELKA ROBERT P                      SA
KUPER JAMES D                               SN
KUPER JEROME J                            SN
LABRIOLA JAMES A                        FN
LANGFORD HOWARD L                 SN
LAYTON CHARLES H                       SA
LEAS MARLIN D                           QM3
LEDGER GEORGE R JR.         EMPFA
LONDON AUGUSTUS R                   SN
LONGBRAKE HUGH R                   FP3
MAGERS DAN L                             CSC
MARSHALL GLENN E                     SN
MAXWELL MARION S                 ENC
MCQUEEN WILLIAM H                EN3
MEDLOCK JAMES F                        SA
MELTON BILLY D                             SA
MICHAEL JOHN R                            SN
MILES EDGAR E                               FN
MONTEZ JOHN JR.                           SA
MOORE BILLY E                               SA
MOORE DOUGLAS V                       SN
MORRIS CHARLES E                       SN
NELSON ANDREW                           SN
NICHOLS HERBERT T                   ET3
NIDA JOHN A                                     SA
NIELSEN HOWARD C                 ENFN
NORMAND JAMES E                   BM3
NORTH EUGENE D                      CSG1
OHEARN PAUL                         EMPFN
OLEXA JOSEPH R                           YN3
OTTMAN ROBERT M                      SN
OVERCAST JAMES L                       FN
OWEN ALBERT R JR.                     CS3
PADEN LELAND L                            FN
PADGETT THOMAS T                      FN
PARKS DALE W                            BTFN
PAUL EVERETT W                            SN
PEEK ROBERT G                               SN
PEEL DONALD D                               SN
PILGRIM WILLIAM R                 QMC
PREY PHILLIP O                                SA
RIGGS BENNY R                          ENFN
ROBERTS ROBERT M                     SA
ROBINSON GLENN L                       SA
ROGERS TRES V JR.                        SN
RUSHAK MICHAEL                          FN
RUTH EUGENE J                          ETSN
SANCHEZ LOUIS                               SA
SANDERS LOUIS E                           FN
SHANNON GEORGE E                ETSN
SIEGERS JAY L                                  SA
SINCAVAGE ANTHONY A        BMSN
SMITH DALE L                                EN3
SNIDER LAWRENCE J                CSSN
STANFORD ROBERT H                   SN
STARR DONALD F                            SA
SWENSEN CARL J SR.                  BM3
TEAGUE WILSON H                       EN3
THOMPSON LEO D                           SA
VERBLE LOREN L                        BMC
VETTER BRUCE M                         EN3
WALTHALL JAMES G                  RM3
WARREN CHARLES E JR.        BMG1
WEBBER THOMAS L                        SA
WELLS JACK W                                 SN
WILKERSON T W JR.                       SN
WILKERSON JIMMY L                    SA
WILLIAMS WADE A                         SA